VFSD1-S3.3-S3.3-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFSD1-S3.3-S3.3-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Φύλλα δεδομένων: VFSD1-S3.3-S3.3-SIP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VFSD1-S3.3-S3.3-SIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4920 pcs Φύλλο δεδομένων VFSD1-S3.3-S3.3-SIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 3V Τάση - Εισόδου (Max) 3.6V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Σειρά VFSD1-SIP Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-1417
656-90079R
VFSD1S3.3S3.3SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Αποδοτικότητα 72%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 3V - 3.6V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 300mA