VFK600-D48-S48-DIN
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFK600-D48-S48-DIN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONVERTER 48V 600W
Φύλλα δεδομένων: VFK600-D48-S48-DIN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 166 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VFK600-D48-S48-DIN Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC/DC CONVERTER 48V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166 pcs Φύλλο δεδομένων VFK600-D48-S48-DIN.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Μέγεθος / Διαστάσεις 7.83" L x 5.00" W x 2.11" H (198.9mm x 127.0mm x 53.6mm)
Σειρά VFK600-DIN Ισχύς (Watts) 600W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα VFK600D48S48DIN
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 92%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12.5A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.