VF-S320-18A-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S320-18A-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 18V 320W
Φύλλα δεδομένων: VF-S320-18A-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 870 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 870 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VF-S320-18A-1
Αριθμός εξαρτήματος VF-S320-18A-1 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 18V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 870 pcs Φύλλο δεδομένων VF-S320-18A-1.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 18V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)
Σειρά VF-S320 Ισχύς (Watts) 320W
Αλλα ονόματα VFS32018A1 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 18V 10A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.