VF-D320-D524A
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-D320-D524A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W
Φύλλα δεδομένων: VF-D320-D524A.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 744 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 744 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VF-D320-D524A
Αριθμός εξαρτήματος VF-D320-D524A Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 744 pcs Φύλλο δεδομένων VF-D320-D524A.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 24V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)
Σειρά VF-D320 Ισχύς (Watts) 320W
Αλλα ονόματα 102-2000
652-80123R
VFD320D524A
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 30A, 8.33A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A, 8.33A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.