VCD40-D48-T315
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V +/-15V
Φύλλα δεδομένων: VCD40-D48-T315.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 676 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VCD40-D48-T315 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V +/-15V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 676 pcs Φύλλο δεδομένων VCD40-D48-T315.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -15V
Τάσης - Έξοδος 2 15V Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 1.5kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 72V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Σειρά VCD40 Ισχύς (Watts) 29W
Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module Αλλα ονόματα VCD40D48T315
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 3 Output 3.3V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA 36V - 72V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A, 300mA, 300mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.