VBSD2-S5-S15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBSD2-S5-S15-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 2W
Φύλλα δεδομένων: VBSD2-S5-S15-SIP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VBSD2-S5-S15-SIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5541 pcs Φύλλο δεδομένων VBSD2-S5-S15-SIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Σειρά VBSD2-SIP Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-2098
656-90890R
VBSD2-S5-S15-SIP-ND
VBSD2S5S15SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 84%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 133mA