VASD1-S12-D12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VASD1-S12-D12-SIP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Φύλλα δεδομένων: VASD1-S12-D12-SIP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VASD1-S12-D12-SIP Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18398 pcs Φύλλο δεδομένων VASD1-S12-D12-SIP.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.24" W x 0.38" H (19.5mm x 6.0mm x 9.7mm)
Σειρά VASD1-SIP Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 102-1343
656-90005R
VASD1S12D12SIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 10.8V - 13.2V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42mA, 42mA