SWI12-5.9-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-5.9-E-P5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADPTR 5.9V 12W
Φύλλα δεδομένων: SWI12-5.9-E-P5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SWI12-5.9-E-P5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADPTR 5.9V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9516 pcs Φύλλο δεδομένων SWI12-5.9-E-P5.pdf
Βάρος 0.278 lb (126.1g) Τάσης - Έξοδος 5.9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.83" L x 1.34" W x 2.38" H (72.0mm x 34.0mm x 60.5mm)
Σειρά SWI12-E (12W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα SWI125.9EP5
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου CEE 7/16 Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 5.9V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SWI12-5.9-E-P6
SWI12-5.9-E-P6
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 10187 pcs
Κατεβάστε: SWI12-5.9-E-P6.pdf
RFQ
SWI12-5.9-N-P5
SWI12-5.9-N-P5
Κατεβάστε: SWI12-5.9-N-P5.pdf
RFQ
SWI12-5.9-E-P5R
SWI12-5.9-E-P5R