SWI12-12-E-N5R
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Φύλλα δεδομένων: SWI12-12-E-N5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SWI12-12-E-N5R Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10508 pcs Φύλλο δεδομένων SWI12-12-E-N5R.pdf
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.83" L x 1.34" W x 3.15" H (71.9mm x 34.0mm x 80.0mm) Σειρά SWI12-E (12W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe Ισχύς (Watts) 12W
Πόλωση Negative Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου CEE 7/16 Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 12V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)