SWI10-5-E-I38
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-5-E-I38 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Φύλλα δεδομένων: SWI10-5-E-I38.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWI10-5-E-I38
Αριθμός εξαρτήματος SWI10-5-E-I38 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15976 pcs Φύλλο δεδομένων SWI10-5-E-I38.pdf
Βάρος 0.088 lb (39.92g) Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 0.93" L x 1.50" W x 2.03" H (23.5mm x 38.5mm x 61.0mm)
Σειρά SWI10-E-USB (10W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe
Ισχύς (Watts) 10W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου USB A Receptacle Αλλα ονόματα 102-3778
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου CEE 7/16 Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A καλώδιο Μήκος -