SMI36-24-E-ST
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Φύλλα δεδομένων: SMI36-24-E-ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMI36-24-E-ST
Αριθμός εξαρτήματος SMI36-24-E-ST Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5601 pcs Φύλλο δεδομένων SMI36-24-E-ST.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.09" L x 1.39" W x 2.60" H (78.5mm x 35.3mm x 66.0mm) Σειρά SMI36 (36W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe Ισχύς (Watts) 36W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Stripped, Tinned Wire Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade (Included) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 24V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)