SMI18-24-A-ST
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MNT ADAPTER 24V 19.2W
Φύλλα δεδομένων: SMI18-24-A-ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
560 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMI18-24-A-ST
Αριθμός εξαρτήματος SMI18-24-A-ST Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MNT ADAPTER 24V 19.2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8232 pcs Φύλλο δεδομένων SMI18-24-A-ST.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) Σειρά SMI18 (18W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη Australia Ισχύς (Watts) 19.2W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Stripped, Tinned Wire Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade (Included) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 24V 19.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)