SDM36-9-UD-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDM36-9-UD-P6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC-DC, 9 VDC, 4 A, SW, C8 DESK-T
Φύλλα δεδομένων: SDM36-9-UD-P6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDM36-9-UD-P6
Αριθμός εξαρτήματος SDM36-9-UD-P6 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC-DC, 9 VDC, 4 A, SW, C8 DESK-T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6105 pcs Φύλλο δεδομένων SDM36-9-UD-P6.pdf
Βάρος 0.463 lb (210.01g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Σειρά SDM36-UD (36W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 36W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 9V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.