SDM36-24-UD-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDM36-24-UD-P6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC-DC, 24 VDC, 1.5 A, SW, C8 DES
Φύλλα δεδομένων: SDM36-24-UD-P6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1020 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDM36-24-UD-P6 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC-DC, 24 VDC, 1.5 A, SW, C8 DES Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6346 pcs Φύλλο δεδομένων SDM36-24-UD-P6.pdf
Βάρος 0.463 lb (210.01g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.90" L x 1.97" W x 1.30" H (99.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Σειρά SDM36-UD (36W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη -
Ισχύς (Watts) 36W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 24V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cURus, PSE, TUV εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDM36-24-UCM-P6R
SDM36-24-UCM-P6R
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: AC-DC, 24 VDC, 1.5 A, SW, C14 DE
Σε απόθεμα: 4163 pcs
Κατεβάστε: SDM36-24-UCM-P6R.pdf
RFQ
SDM36-24-UCM-P6
SDM36-24-UCM-P6
Κατεβάστε: SDM36-24-UCM-P6.pdf
RFQ
SDM36-24-UD-P6R
SDM36-24-UD-P6R