SDI50-48-UD-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI50-48-UD-P6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W
Φύλλα δεδομένων: SDI50-48-UD-P6R.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDI50-48-UD-P6R Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3899 pcs Φύλλο δεδομένων SDI50-48-UD-P6R.pdf
Βάρος 0.684 lb (310.26g) Τάσης - Έξοδος 48V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Σειρά SDI50-UD (50W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 50W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 48V 50W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.05A
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cULus, GS, PSE εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDI50-48-UD2-P5
SDI50-48-UD2-P5
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 4223 pcs
Κατεβάστε: SDI50-48-UD2-P5.pdf
RFQ
SDI50-48-UD2-P6R
SDI50-48-UD2-P6R
Σε απόθεμα: 4204 pcs
Κατεβάστε: SDI50-48-UD2-P6R.pdf
RFQ
SDI50-48-UD-P6
SDI50-48-UD-P6