SDI40-24-UD-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI40-24-UD-P6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 41W
Φύλλα δεδομένων: SDI40-24-UD-P6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDI40-24-UD-P6 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 41W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5580 pcs Φύλλο δεδομένων SDI40-24-UD-P6.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm) Σειρά SDI40-UD (40W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 41W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 24V 41W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.7A καλώδιο Μήκος 60.2" (1.53m)