SDI18-9-UD-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-9-UD-P6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W
Φύλλα δεδομένων: SDI18-9-UD-P6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
540 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDI18-9-UD-P6R Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8799 pcs Φύλλο δεδομένων SDI18-9-UD-P6R.pdf
Βάρος 0.319 lb (144.7g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
Σειρά SDI18-UD (18W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 20W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 9V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.2A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.