SDI12-9-UD2-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI12-9-UD2-P5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W
Φύλλα δεδομένων: SDI12-9-UD2-P5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDI12-9-UD2-P5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6275 pcs Φύλλο δεδομένων SDI12-9-UD2-P5.pdf
Βάρος 0.243 lb (110.22g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 1.89" W x 1.18" H (75.0mm x 48.0mm x 30.0mm)
Σειρά SDI12-UD (12W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 9V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.33A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cULus, GS, PSE εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDI12-9-UD2-P5R
SDI12-9-UD2-P5R
Κατασκευαστές: CUI, Inc.