PYB30-Q48-D5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB30-Q48-D5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Φύλλα δεδομένων: PYB30-Q48-D5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB30-Q48-D5
Αριθμός εξαρτήματος PYB30-Q48-D5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2741 pcs Φύλλο δεδομένων PYB30-Q48-D5.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.60" W x 0.47" H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm)
Σειρά PYB30 Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2945
PYB30Q48D5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A, 3A