PYB30-Q24-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB30-Q24-S5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 30W
Φύλλα δεδομένων: PYB30-Q24-S5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB30-Q24-S5
Αριθμός εξαρτήματος PYB30-Q24-S5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2615 pcs Φύλλο δεδομένων PYB30-Q24-S5.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.60" W x 0.47" H (50.8mm x 40.6mm x 11.8mm)
Σειρά PYB30 Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 6 Leads
Αλλα ονόματα 102-2942
PYB30Q24S5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB30-Q24-S5-U
PYB30-Q24-S5-U
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 2147 pcs
Κατεβάστε: PYB30-Q24-S5-U.pdf
RFQ
PYB30-Q24-S5-H-U
PYB30-Q24-S5-H-U