PYB20-Q48-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q48-S15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 20W
Φύλλα δεδομένων: PYB20-Q48-S15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB20-Q48-S15
Αριθμός εξαρτήματος PYB20-Q48-S15 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3827 pcs Φύλλο δεδομένων PYB20-Q48-S15.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB20 Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2937
PYB20Q48S15
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 90% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.333A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.333A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB20-Q48-S12-H-DIN
PYB20-Q48-S12-H-DIN
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 12V 20W
Σε απόθεμα: 1592 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-H-DIN.pdf
RFQ
PYB20-Q48-S12-T
PYB20-Q48-S12-T
Σε απόθεμα: 2133 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-T.pdf
RFQ
PYB20-Q48-S15-H
PYB20-Q48-S15-H