PYB20-Q48-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q48-S12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 20W
Φύλλα δεδομένων: PYB20-Q48-S12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB20-Q48-S12
Αριθμός εξαρτήματος PYB20-Q48-S12 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3713 pcs Φύλλο δεδομένων PYB20-Q48-S12.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB20 Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2936
PYB20Q48S12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.667A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.667A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB20-Q48-D5-U
PYB20-Q48-D5-U
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER +/-5V 20W
Σε απόθεμα: 2279 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D5-U.pdf
RFQ
PYB20-Q48-D5-H
PYB20-Q48-D5-H
Σε απόθεμα: 2493 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D5-H.pdf
RFQ
PYB20-Q48-S12-T
PYB20-Q48-S12-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-T.pdf
PYB20-Q48-S12-DIN
PYB20-Q48-S12-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-DIN.pdf
PYB20-Q48-S12-H
PYB20-Q48-S12-H
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-H.pdf
PYB20-Q48-S12-H-U
PYB20-Q48-S12-H-U
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-H-U.pdf
PYB20-Q48-D5-H-DIN
PYB20-Q48-D5-H-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D5-H-DIN.pdf
PYB20-Q48-D5-H-U
PYB20-Q48-D5-H-U
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D5-H-U.pdf
PYB20-Q48-S12-H-T
PYB20-Q48-S12-H-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-H-T.pdf
PYB20-Q48-D5-H-T
PYB20-Q48-D5-H-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D5-H-T.pdf
PYB20-Q48-S12-H-DIN
PYB20-Q48-S12-H-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q48-S12-H-DIN.pdf
PYB20-Q48-D5-T
PYB20-Q48-D5-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D5-T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών