PYB20-Q48-D15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q48-D15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Φύλλα δεδομένων: PYB20-Q48-D15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB20-Q48-D15
Αριθμός εξαρτήματος PYB20-Q48-D15 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3130 pcs Φύλλο δεδομένων PYB20-Q48-D15.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB20 Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2933
PYB20Q48D15
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 667mA, 667mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB20-Q48-D15-H-DIN
PYB20-Q48-D15-H-DIN
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 1673 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D15-H-DIN.pdf
RFQ
PYB20-Q48-D12-H-DIN
PYB20-Q48-D12-H-DIN
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER +/-12V 20W
Σε απόθεμα: 1684 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D12-H-DIN.pdf
RFQ
PYB20-Q48-D15-H-U
PYB20-Q48-D15-H-U
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D15-H-U.pdf
PYB20-Q48-D12-H-T
PYB20-Q48-D12-H-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D12-H-T.pdf
PYB20-Q48-D15-H
PYB20-Q48-D15-H
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D15-H.pdf
PYB20-Q48-D12-T
PYB20-Q48-D12-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D12-T.pdf
PYB20-Q48-D15-H-T
PYB20-Q48-D15-H-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D15-H-T.pdf
PYB20-Q48-D15-T
PYB20-Q48-D15-T
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D15-T.pdf
PYB20-Q48-D12-H-U
PYB20-Q48-D12-H-U
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D12-H-U.pdf
PYB20-Q48-D15-DIN
PYB20-Q48-D15-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q48-D15-DIN.pdf
PYB20-Q48-D12-H
PYB20-Q48-D12-H