PYB20-Q48-D12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q48-D12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Φύλλα δεδομένων: PYB20-Q48-D12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB20-Q48-D12
Αριθμός εξαρτήματος PYB20-Q48-D12 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3514 pcs Φύλλο δεδομένων PYB20-Q48-D12.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB20 Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2932
PYB20Q48D12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 834mA, 834mA 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 834mA, 834mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High