PYB20-Q24-D15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB20-Q24-D15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Φύλλα δεδομένων: PYB20-Q24-D15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB20-Q24-D15
Αριθμός εξαρτήματος PYB20-Q24-D15 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3210 pcs Φύλλο δεδομένων PYB20-Q24-D15.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB20 Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2925
PYB20Q24D15
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 667mA, 667mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB20-Q24-D12-H-U
PYB20-Q24-D12-H-U
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER +/-12V 20W
Σε απόθεμα: 1750 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D12-H-U.pdf
RFQ
PYB20-Q24-D15-T
PYB20-Q24-D15-T
Σε απόθεμα: 2030 pcs
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D15-T.pdf
RFQ
PYB20-Q24-D12-H-T
PYB20-Q24-D12-H-T
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D12-H-T.pdf
PYB20-Q24-D12-H-DIN
PYB20-Q24-D12-H-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D12-H-DIN.pdf
PYB20-Q24-D15-H-U
PYB20-Q24-D15-H-U
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D15-H-U.pdf
PYB20-Q24-D15-H
PYB20-Q24-D15-H
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D15-H.pdf
PYB20-Q24-D12-H
PYB20-Q24-D12-H
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D12-H.pdf
PYB20-Q24-D12-U
PYB20-Q24-D12-U
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D12-U.pdf
PYB20-Q24-D15-DIN
PYB20-Q24-D15-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D15-DIN.pdf
PYB20-Q24-D15-H-T
PYB20-Q24-D15-H-T
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D15-H-T.pdf
PYB20-Q24-D12-T
PYB20-Q24-D12-T
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D12-T.pdf
PYB20-Q24-D15-H-DIN
PYB20-Q24-D15-H-DIN
Κατεβάστε: PYB20-Q24-D15-H-DIN.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών