PYB15-Q48-S15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB15-Q48-S15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 15W
Φύλλα δεδομένων: PYB15-Q48-S15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB15-Q48-S15
Αριθμός εξαρτήματος PYB15-Q48-S15 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3470 pcs Φύλλο δεδομένων PYB15-Q48-S15.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB15 Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2922
PYB15Q48S15
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά OCP, OVP, SCP, UVLO Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
PYB15-Q48-S12-H-U
PYB15-Q48-S12-H-U
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Σε απόθεμα: 1950 pcs
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H-U.pdf
RFQ
PYB15-Q48-S15-H-U
PYB15-Q48-S15-H-U
Σε απόθεμα: 2165 pcs
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S15-H-U.pdf
RFQ
PYB15-Q48-S15-H-DIN
PYB15-Q48-S15-H-DIN
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S15-H-DIN.pdf
PYB15-Q48-S12-H-DIN
PYB15-Q48-S12-H-DIN
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H-DIN.pdf
PYB15-Q48-S15-H-T
PYB15-Q48-S15-H-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S15-H-T.pdf
PYB15-Q48-S12-H-T
PYB15-Q48-S12-H-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H-T.pdf
PYB15-Q48-S12-T
PYB15-Q48-S12-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-T.pdf
PYB15-Q48-S15-DIN
PYB15-Q48-S15-DIN
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S15-DIN.pdf
PYB15-Q48-S12-U
PYB15-Q48-S12-U
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-U.pdf
PYB15-Q48-S12-H
PYB15-Q48-S12-H
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H.pdf
PYB15-Q48-S15-H
PYB15-Q48-S15-H
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S15-H.pdf
PYB15-Q48-S15-T
PYB15-Q48-S15-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S15-T.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών