PYB15-Q48-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB15-Q48-S12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 15W
Φύλλα δεδομένων: PYB15-Q48-S12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB15-Q48-S12
Αριθμός εξαρτήματος PYB15-Q48-S12 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3814 pcs Φύλλο δεδομένων PYB15-Q48-S12.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB15 Ισχύς (Watts) 15W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2921
PYB15Q48S12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB15-Q48-D5-H-U
PYB15-Q48-D5-H-U
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER +/-5V 15W
Σε απόθεμα: 2340 pcs
Κατεβάστε: PYB15-Q48-D5-H-U.pdf
RFQ
PYB15-Q48-D5-T
PYB15-Q48-D5-T
Σε απόθεμα: 3090 pcs
Κατεβάστε: PYB15-Q48-D5-T.pdf
RFQ
PYB15-Q48-S12-T
PYB15-Q48-S12-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-T.pdf
PYB15-Q48-D5-H-DIN
PYB15-Q48-D5-H-DIN
Κατεβάστε: PYB15-Q48-D5-H-DIN.pdf
PYB15-Q48-S12-H-U
PYB15-Q48-S12-H-U
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H-U.pdf
PYB15-Q48-S12-DIN
PYB15-Q48-S12-DIN
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-DIN.pdf
PYB15-Q48-S12-H-DIN
PYB15-Q48-S12-H-DIN
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H-DIN.pdf
PYB15-Q48-D5-H-T
PYB15-Q48-D5-H-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-D5-H-T.pdf
PYB15-Q48-D5-H
PYB15-Q48-D5-H
Κατεβάστε: PYB15-Q48-D5-H.pdf
PYB15-Q48-S12-H
PYB15-Q48-S12-H
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H.pdf
PYB15-Q48-D5-U
PYB15-Q48-D5-U
Κατεβάστε: PYB15-Q48-D5-U.pdf
PYB15-Q48-S12-H-T
PYB15-Q48-S12-H-T
Κατεβάστε: PYB15-Q48-S12-H-T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών