PYB10-Q48-D5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB10-Q48-D5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Φύλλα δεδομένων: PYB10-Q48-D5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB10-Q48-D5
Αριθμός εξαρτήματος PYB10-Q48-D5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4271 pcs Φύλλο δεδομένων PYB10-Q48-D5.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB10 Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2900
PYB10Q48D5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A, 1A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB10-Q48-D15
PYB10-Q48-D15
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Σε απόθεμα: 4098 pcs
Κατεβάστε: PYB10-Q48-D15.pdf
RFQ
PYB10-Q48-D5-T
PYB10-Q48-D5-T