PYB10-Q24-D15
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB10-Q24-D15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Φύλλα δεδομένων: PYB10-Q24-D15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB10-Q24-D15
Αριθμός εξαρτήματος PYB10-Q24-D15 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4404 pcs Φύλλο δεδομένων PYB10-Q24-D15.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -15V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB10 Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2851
PYB10Q24D15
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 333mA, 333mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High