PRMC3-D5-S15-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V 2.5W
Φύλλα δεδομένων: PRMC3-D5-S15-S.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRMC3-D5-S15-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 2.5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7564 pcs Φύλλο δεδομένων PRMC3-D5-S15-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 9V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Σειρά PRMC3-S Ισχύς (Watts) 2.5W
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Αποδοτικότητα 74% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 167mA 4.5V - 9V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 167mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.