PRMC3-D24-S12-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 3W
Φύλλα δεδομένων: PRMC3-D24-S12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRMC3-D24-S12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 3W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9381 pcs Φύλλο δεδομένων PRMC3-D24-S12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 18V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Σειρά PRMC3-S Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 102-4659
PRMC3-D24-S12-S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 18V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 250mA