PRMC1-D48-S12-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRMC1-D48-S12-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 1W
Φύλλα δεδομένων: PRMC1-D48-S12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
88 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRMC1-D48-S12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6863 pcs Φύλλο δεδομένων PRMC1-D48-S12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) Σειρά PRMC1-S
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 102-3069-5
PRMC1-D48-S12-S-ND
PRMC1D48S12S
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 81% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 83mA 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.