PLDA60-D625-277PEAR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Φύλλα δεδομένων: PLDA60-D625-277PEAR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLDA60-D625-277PEAR Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4406 pcs Φύλλο δεδομένων PLDA60-D625-277PEAR.pdf
Βάρος 1.168 lbs (530g) Τάσης - Έξοδος 9 ~ 48 V
Τάσης - Απομόνωση 3.75kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Σειρά PLDA60
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 60W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 625mA, 625mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 2 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 625mA, 625mA εγκρίσεις CE, cURus, PSE, TUV