PLDA60-D1250-277AR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Φύλλα δεδομένων: PLDA60-D1250-277AR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLDA60-D1250-277AR Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5750 pcs Φύλλο δεδομένων PLDA60-D1250-277AR.pdf
Βάρος 1.168 lbs (530g) Τάσης - Έξοδος 9 ~ 24 V
Τάσης - Απομόνωση 3.75kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Σειρά PLDA60
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 60W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 85%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 1.25A, 1.25A 9 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 2 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A, 1.25A εγκρίσεις CE, cURus, PSE, TUV