PLDA40-1110-277PEAR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Φύλλα δεδομένων: PLDA40-1110-277PEAR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLDA40-1110-277PEAR Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4931 pcs Φύλλο δεδομένων PLDA40-1110-277PEAR.pdf
Βάρος 0.772 lb (350.17g) Τάσης - Έξοδος 9 ~ 36 V
Τάσης - Απομόνωση 3.75kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.61" L x 1.58" W x 0.99" H (168.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Σειρά PLDA40
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 40W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 86%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 1.11A 9 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.11A εγκρίσεις CE, cURus, PSE, TUV