PEM2-S5-S24-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PEM2-S5-S24-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 24V 2W
Φύλλα δεδομένων: PEM2-S5-S24-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PEM2-S5-S24-S
Αριθμός εξαρτήματος PEM2-S5-S24-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14790 pcs Φύλλο δεδομένων PEM2-S5-S24-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 3kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Σειρά PEM2-S Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-3045-5
PEM2-S5-S24-S-ND
PEM2S5S24S
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 84% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83.3mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83.3mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PEM2-S5-D5-D
PEM2-S5-D5-D
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Σε απόθεμα: 11894 pcs
Κατεβάστε: PEM2-S5-D5-D.pdf
RFQ
PEM2-S5-S5-D
PEM2-S5-S5-D
Σε απόθεμα: 13525 pcs
Κατεβάστε: PEM2-S5-S5-D.pdf
RFQ
PEMB13,115
PEMB13,115
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: TRANS 2PNP PREBIAS 0.3W SOT666
Κατεβάστε: PEMB13,115.pdf
PEM2-S5-S12-D
PEM2-S5-S12-D
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 2W
Κατεβάστε: PEM2-S5-S12-D.pdf
PEM2-S5-S15-S
PEM2-S5-S15-S
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 2W
Κατεβάστε: PEM2-S5-S15-S.pdf
Κατασκευαστές: Nexperia
Κατεβάστε: PEMB10,115.pdf
PEM2-S5-S12-S
PEM2-S5-S12-S
Κατεβάστε: PEM2-S5-S12-S.pdf