PDQ30-Q48-S3-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDQ30-Q48-S3-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Φύλλα δεδομένων: PDQ30-Q48-S3-D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PDQ30-Q48-S3-D Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3292 pcs Φύλλο δεδομένων PDQ30-Q48-S3-D.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Σειρά PDQ30-D Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-3896 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7.5A 18V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High