PDQ2-D48-D12-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDQ2-D48-D12-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Φύλλα δεδομένων: PDQ2-D48-D12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PDQ2-D48-D12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8331 pcs Φύλλο δεδομένων PDQ2-D48-D12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.1mm x 11.2mm)
Σειρά PDQ2-S Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads
Αλλα ονόματα 102-3981 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 83mA, 83mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low