PDM2-S5-S12-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDM2-S5-S12-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 2W
Φύλλα δεδομένων: PDM2-S5-S12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PDM2-S5-S12-S
Αριθμός εξαρτήματος PDM2-S5-S12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20342 pcs Φύλλο δεδομένων PDM2-S5-S12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Σειρά PDM2-S Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-3006-5
PDM2-S5-S12-S-ND
PDM2S5S12S
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 84% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 167mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -