PDM2-S5-D24-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDM2-S5-D24-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-24V 2W
Φύλλα δεδομένων: PDM2-S5-D24-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PDM2-S5-D24-S
Αριθμός εξαρτήματος PDM2-S5-D24-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-24V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18911 pcs Φύλλο δεδομένων PDM2-S5-D24-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -24V
Τάσης - Υλοποίηση 1 24V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Σειρά PDM2-S Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 102-3005-5
PDM2-S5-D24-S-ND
PDM2S5D24S
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 84% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 42mA, 42mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -