PCSA1-S5-S12-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCSA1-S5-S12-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 1W
Φύλλα δεδομένων: PCSA1-S5-S12-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCSA1-S5-S12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42821 pcs Φύλλο δεδομένων PCSA1-S5-S12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 1kV Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm) Σειρά PSCA1-S
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module Αλλα ονόματα 102-3947
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα 79%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 84mA