PCN2-S12-S12-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCN2-S12-S12-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 2W
Φύλλα δεδομένων: PCN2-S12-S12-S.pdf
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN2-S12-S12-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23417 pcs Φύλλο δεδομένων PCN2-S12-S12-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.2mm x 10.2mm)
Σειρά PCN2-S Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Module, 4 Leads
Αλλα ονόματα 102-3935 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 83% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 167mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.