PCM-400-D0524-CF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-D0524-CF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W
Φύλλα δεδομένων: PCM-400-D0524-CF.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 402 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 402 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCM-400-D0524-CF Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 402 pcs Φύλλο δεδομένων PCM-400-D0524-CF.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 24V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 6.00" L x 4.00" W x 2.15" H (152.4mm x 101.6mm x 54.5mm)
Σειρά PCM-400 Ισχύς (Watts) 320W
Αλλα ονόματα PCM400D0524CF Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 15A, 6.67A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15A, 6.67A