NEB-264NWA-AN
CUI, Inc.CUI, Inc.
NEB-264NWA-AN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 264W
Φύλλα δεδομένων: NEB-264NWA-AN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NEB-264NWA-AN
Αριθμός εξαρτήματος NEB-264NWA-AN Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 264W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1842 pcs Φύλλο δεδομένων NEB-264NWA-AN.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Intermediate Bus Converter Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 0.89" W x 0.40" H (58.4mm x 22.7mm x 10.2mm)
Σειρά Novum®, NEB-N Ισχύς (Watts) 264W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 5-DIP Module, 1/8 Brick
Αλλα ονόματα 102-2670
NEB264NWAAN
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 95.2%
Λεπτομερής περιγραφή Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 22A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 22A