NDM2Z-12HT-P-001
CUI, Inc.CUI, Inc.
NDM2Z-12HT-P-001 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 0.6-5V 12A
Φύλλα δεδομένων: NDM2Z-12HT-P-001.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NDM2Z-12HT-P-001 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 0.6-5V 12A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4265 pcs Φύλλο δεδομένων NDM2Z-12HT-P-001.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 0.6 ~ 5 V Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Τύπος Non-Isolated PoL Module, Digital
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.86" L x 0.54" W x 0.28" H (22.0mm x 13.7mm x 7.2mm) Σειρά Novum® NDM2Z
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 15-DIP Module
Αλλα ονόματα 923-00167R
923-00167R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 120°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Digital Αποδοτικότητα 93.3%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module, Digital DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5 V 12A 4.5V - 14V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 12A