HSE-B20635-035H-01
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSE-B20635-035H-01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 63
Φύλλα δεδομένων: HSE-B20635-035H-01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HSE-B20635-035H-01 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 69820 pcs Φύλλο δεδομένων HSE-B20635-035H-01.pdf
Πλάτος 1.378" (35.00mm) Τύπος Board Level, Vertical
Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό 7.98°C/W Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow 4.49°C/W @ 200 LFM
Σχήμα Rectangular, Fins Σειρά HSE
Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία 9.4W @ 75°C πακέτο Ψύξη TO-220
υλικό Finish Black Anodized Υλικό Aluminum Alloy
Μήκος 2.500" (63.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από τη βάση (ύψος του Fin) 0.500" (12.70mm) Διάμετρος -
Λεπτομερής περιγραφή Heat Sink TO-220 Aluminum Alloy 9.4W @ 75°C Board Level, Vertical Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.