ETSA150080UD-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W
Φύλλα δεδομένων: ETSA150080UD-P5P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ETSA150080UD-P5P Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5184 pcs Φύλλο δεδομένων ETSA150080UD-P5P.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 1.87" W x 1.08" H (75.0mm x 47.5mm x 27.3mm)
Σειρά ETSA-UD (12W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 12W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα ETSA150080UDP5P
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 15V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)