ETMA150400UD-P6P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
ETMA150400UD-P6P-IC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Φύλλα δεδομένων: ETMA150400UD-P6P-IC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ETMA150400UD-P6P-IC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2905 pcs Φύλλο δεδομένων ETMA150400UD-P6P-IC.pdf
Βάρος 0.761 lb (345.18g) Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.0mm x 58.0mm x 30.5mm)
Σειρά ETMA-UD (60W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 60W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα ETMA150400UDP6PIC
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 15V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A καλώδιο Μήκος 48" (1.22m)