EMSA240075-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA240075-P5P-SZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Φύλλα δεδομένων: EMSA240075-P5P-SZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMSA240075-P5P-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4718 pcs Φύλλο δεδομένων EMSA240075-P5P-SZ.pdf
Βάρος 0.525 lb (238.14g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Σειρά EMSA (18W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 18W Πόλωση Positive Center