EMSA120050-P6P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA120050-P6P-SZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Φύλλα δεδομένων: EMSA120050-P6P-SZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMSA120050-P6P-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9674 pcs Φύλλο δεδομένων EMSA120050-P6P-SZ.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.52" L x 1.59" W x 1.18" H (64.0mm x 40.5mm x 30.0mm)
Σειρά EMSA (6W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 6W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα EMSA120050P6PSZ
T1241-P6P
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Τύπος εισόδου Multi-Blade (Included) Υποδοχή εισόδου Multi-Blade
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA
καλώδιο Μήκος 60.2" (1.53m) εγκρίσεις CCC, CE, cULus, GS, PSE